Emisionet

“Opinion “/ Kush na ka në patronazh?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:24 - 20/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisonin “Opinion” për temën “Kush na ka në patronazh?”

Të ftuar në studio kanë qenë:

  1. Gentian Progni
  2. Besnik Dervishi

Për të njëjtën temë kanë qenë në lidhje të drejtpërdrejtë:

  1. Agron Gjekmarkaj
  2. Plaren Ndreca

Në pjesën e dytë të emisionit e ftuar në një intervistë me gazetarin Blendi Fevziu, ka qenë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku, teksa ka folur për aeroportin e Kukësit, nënshkrimin e kontratës së aeroportit të Vlorës por dhe problematika të tjera.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisonit është transmetuar  profili i politikanes, njëherësh kandidate për deputete në qarkun e Tiranës, Jorida Tabaku./Opinion.al

Pas