Emisionet

“Opinion”/ Kush i fiton zgjedhjet?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:49 - 26/02/21 |
Semiljana Azizi

Është diskutuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” për zgjedhjet elektorale të 25 prillit, teksa fokusi është vendosur tek fitorja e tyre. (25 Shkurt 2021)

Kjo temë është trajtuar nga gazetari Blendi Fevziu me 4 të ftuar në studio dhe 2 lidhje të drejtpërdrejta.

Të ftuar në studio:

  1. Blerina Gjylameti
  2. Mark Marku
  3. Baton Haxhiu
  4. Fitim Zekthi

Lidhje të drejtpërdrejtë:

  1. Artan Hoxha
  2. Emin Barçi

Por gjithashtu në emision është diskutuar edhe për vrasjen që ndodhi ditën e djeshme në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit e cila tronditi opinionin publik.

Bëhet fjalë për vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, e cila është diskutuar në pjesën e parë  të emisionit në studio me Klodiana Lala dhe gazetari Artan Hoxha./Opinion.al

Pas