Emisionet

Opinion/ Kush i bashkoi PS, PD dhe LSI?


               Publikuar në : 12:39 - 15/01/20 |
el ida

Mbrëmjen e 14 janarit në programin “Opinion” u diskutua për marrëveshjen e forcave kryesore politike për të realizuar  reformën zgjedhore deri më 15 mars.

Cfarë do të sjellë komisioni parlamentar, cilat janë pikat kryesore të marrëveshjes, si u arrit ajo dhe kush e ndërmjetësoi ishin disa nga çështjet që u diskutuan nga Oerd Bylykbashi, Rudina Hajdari, Damian Gjiknuri, Petrit Vasili, Robert Rakipllari dhe Andi Bejtja.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas