Emisionet

Opinion/ Kurti- Vuçiç, përplasje intervistash!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:40 - 11/10/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e 10 tetorit në programin “Opinion” u diskutua për përplasjen e intervistave të Albin Kurtit dhënë për “Opinion” dhe Aleksandër Vuçiçit dhënë për gazetarin Idro Seferi në Beograd.

Armand Shkullaku, Preç Zogaj, Andi Bejtja, Baton Haxhiu dhe Henri Çili diskutuan mbi profilin e Albin Kurtit, raportin i tij me Serbinë, si dhe disa nga pikat me ekspilicite të thëna në intervistën e Vuçiç.

Në pjesën e tretë në historitë e së enjten në “Opinion” u shfaq një material që tregon se si ka evoluar teknologjia në sistemin bankar, si po i përshtatet ky i fundit ndryshimeve teknologjike, kryesisht atyre që lidhen me sigurinë dhe si në të ardhmen shumë prej veprimeve që kryhen në sportele do të kryhen online, sfidë që po transformon bankat në botë por edhe në Shqipëri./Opinion.al

Pas