Emisionet

“Opinion”/ Ku po na çon COVID-19?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 11/02/21 |
Semiljana Azizi

Është diskutuar mbrëmjen e enjte në emisionin ‘Opinion’ për situatën e pandemisë së COVID-19 në Shqipëri. (10 Shkurt 2021)

Me në fokus masat e reja, variantet e reja COVID të cilat pretendohet se po qarkullojnë në vend, biseda në studio me gazetarin Blendi Fevziu, është zhvilluar me 5 të ftuar:

  1. Enida Mema
  2. Ilir Alimehmeti
  3. Artan Hoxha
  4. Gjergj Koja
  5. Skënder Brataj

Ndërkaq në lidhje të drejtpërdrejtë kanë qenë:

  1. Ogerta Manastirliu
  2. Sali Berisha

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë.

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion”, është transmetuar një përmbledhje e masave të marra ditën e djeshme për parandalimin e përhapjes së pandemisë COVID-19./Opinion.al

Pas