Aktualitet

Opinion kthehet sot në mbrëmjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:56 - 01/09/22 |
Opi Nion

Sot në orën 21:00 rinis sezoni i ri në Tv Klan i emisionit Opinion nga Blendi Feziu.

Emisioni i cili shfaqet në ekran për qytetarët prej 25 vitesh, vjen me katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë në orën 22:00 dhe të enjte në orën 21:00.

Krahas temave politike, në studion e Opinion do të transmetohen tema që kanë ndikim te  qytetarët, gjithashtu nuk do të mungojnë komente, analiza, debate, intervista, personazhe të ndryshëm, dëshmi dhe fakte konkrete.

Të ftuar të ndryshëm në studio do të flasin dhe analizojnë mi ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit.

Opinion, sot në orën 21:00

Pas