Emisionet

Opinion/Kriza, kush dhe si do të paguhetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:22 - 01/04/20 |
el ida

Mbrëmjen e së martës (31 Mars 2020) në programin “Opinion” u diskutua për masat ekonimike, tek ata që përfitojnë ose jo nga këto masa në këtë karantine, si dhe tek mësimi online.

Për të folur lidhur me këto cështje në lidhje të drejtpërdrejtë ishte Ministrja e Arsimit, Besa Shahini dhe Ministri i ngarkuar me emergjencën ekonomike, Arben Ahmetaj.

Po ashtu në lidhje direkte në Skype ishin Edmond Drishti, Argita Zalli, Detina Zalli, Richard Lukaj, Remzi Ejupi, Rufi Shabani, dhe Nertila Sinamati.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas