Emisionet

Opinion/ Koronavirusi tmerron botën!


               Publikuar në : 14:05 - 06/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 5 Marsit në programin “Opinion” u diskutua për Covid-19, koronavirusin që po tmerron botën.

Çfarë po ndodh në botë, si vijon përhapja e virusit, çfarë impakti ekonomik ka ai,  cilat janë masat e marra në Shqipëri, dhe si të ruhemi ishin disa nga çështjet e trajtuara nga paneli i të ftuarve që përbëhej nga Pëllumb Pipero, Arlinda Dudaj, Skënder Brataj, Blendi Salaj, Arlinda Garuci, Besart Kadia dhe Ori Nebiaj. Ndërsa në lidhje direkte nga Milano, foli Dr. Albert Toçi ndërsa nga Pekini, Eno Konda.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas