Emisionet

Opinion/ Koronavirus, të gjithë në alarm!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:56 - 13/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 12 Marsit emisioni “Opinion” u fokusua tek koronavirusi.

Një program maratonë që nisi më një lidhje direkte me kryeministrin, Edi Rama, dhe më pas me kreun e opozitës, Lulzim Basha, me gurvenatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko dhe me drejtuesin e spitalit Amerikan, Klodian Allajbeu.

Po ashtu në program kishte disa të ftuar rradhazi, si ish-ministri i Shëndetësisë, Leonard Solisi, mjeku Pëllumb Pipero, Dom Gjergj Meta, dhe Sokol Kraja nga Shoqata e Biznesit.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas