Emisionet

Opinion/ Koronavirus, goditja e fundit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:38 - 25/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 24 Marsit në programin “Opinion” u diskutua sërish për Koronavirusin.

Emisioni maratonë u fokusua tek dy tema kryesore, tek emergjencat shëndetësore dhe masat ekonomike e marra për të përballuar situatën.

I ftuar në program ishte ministri Arben Ahmetaj, ndërsa në lidhje direkte me skype folën Skënder Brataj, Pëllumb Pipero, menaxherja e rrjetit të supermarketeve SPAR, Valdrin Mustafa, Arben Kuçani nga Austria, Kita Sallabanda nga Spanja, Floriana Garo nga Gjeneva, dhe Fatjona Ndreu Halili.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas