Emisionet

Opinion/ Kokainë dhe pengje!


               Publikuar në : 10:41 - 29/01/20 |
el ida

Mbrëmjen e 28 Janarit në programin “Opinion” u diskutua për rrëmbimin e Jan Prengës në Kamëz më 17 Janar.

Sipas hipotezave, ai u mor peng për të sqaruar një aferë droge në Britani nga i vëllai por ka humbur jetën gjatë tentativave për rezistencë. Trupi i tij nuk është gjetur ende.

Ndërsa në pjesën e dytë debati u fokusua tek një reportazh i Rai3, ku deklarohet se kultivimi i kanabisit është rritur në Shqipëri.

Të ftuar për të diskutuar çështjet e mësipërme ishin Artan Hoxha, Erzen Breçani, Klodiana Lala dhe Ermal Vija.

Ndërsa në pjesën e tretë u transmetua një material për basketbollistin, Kobe Bryant, i cili humbi jetën nga një aksident ajror të dielën mbrëma.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas