Emisionet

“Opinion”/ Kë do të kandidojnë Rama dhe Basha?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:03 - 10/03/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” për listat e kandidatëve që partitë, të cilat do të konkurrojën në zgjedhjet e 25 prillit dorëzuan në KQZ. (8 Mars 2021)

Për të folur për temën ”Me kë do të kandidojë Rama e Basha”, në studio të ftuar kanë qenë:

  • Baton Haxhiu
  •  Armand Shkullaku
  •  Redi Shehu
  •  Preç Zogaj
  •  Juli Xhokaxhi

Ndërkohë që në lidhje direkte kanë qenë:

  • Drini Zeqo
  •  Elja Zotka

Në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar një përmbledhje e një ngjarjeje që ka lënë gjurmë të thella në histroinë shqiptare. Inserit lidhet me 30- vjetorin e eksodit të marsit 1991./Opinion.al

Pas