Emisionet

Opinion/ Kë do të çojë SPAK në burg?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:42 - 11/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (10 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Kë do të çojë SPAK në burg?”

“Opinion” është fokusuar te deklaratat e Ramës dhe kritikat e tij ndaj SPAK të cilin e ka cilësuar si të skualifikuar në raport me ata që ai i quajti zullumbërsit e politikës shqiptare. Por cilat janë dosjet e nxehta të SPAK? Cilat janë personazhet të cilët mund të targetohen nga SPAK?

Këto çështje janë diskutuar në “Opinion” me  të ftuar në studio :

Plarent Ndreca

Endri  Shabani

Adriatik Lapaj

Klodiana Lala

Artan Hoxha

Në pjesën e tretë është transmetuar një përmbledhje e deklaratave dhe të kundërdeklaratave, të Ramës, Berisha dhe përplasjet mes Ramës dhe Metës që lidhet më rolin e hetimut ët SPAK ndaj Ardian Dvoranit.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas