Emisionet

“Opinion”/ Gramoz Ruçi, jeta ime në politikë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:46 - 16/06/21 |
Opi Nion

Është trajtuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” tema “Gramoz Ruci, jeta ime ne politike!”

Emisioni i së martës është fokusuar në dy figura të Partisë Socialiste, njëri që vendosi të largohej vetë, Gramoz Ruçi dhe tjetri që u nda nga jeta për shkak të koronavirusit, Bashkim Fino. Janë dy rrëfime të rralla të dhëna ekskluzivisht, më herët për gazetarin Blendi Fevzi nga Gramoz Ruçi dhe Bashkim Fino.

Këto dy rrëfime janë transmetuar në 3 pjesët e emisionit “Opinion” duke i dhënë kështu rëndësi ngjarjeve aktuale të ndodhura në Partinë Socialiste./Opinion.al

Pas