Emisionet

Opinion/ Gjykata: 1 vit burg Salianjit!


               Publikuar në : 12:44 - 19/12/19 |
el ida

Mbrëmjen e 18 dhjetorit në programin “Opinion” ishin të ftuar njëri pas tjetrit ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë me 1 vit burg për dosjen “Babale” dhe Arben Malaj, i shkarkuar nga Parlamenti nga Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë.

Në pjesën e tretë të programit u transmetua një përmbledhje e asaj që ka ndodhur me ligjin “Anti-shpifje” dhe një deklaratat pro dhe kundër ndaj tij.

Emisioni i plotë në videon e mëposhme:

Pas