Emisionet

“Opinion”/ Flet kryeprokurorja e Tiranës për dosjet e nxehta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 03/06/21 |
Opi Nion

Është trajtuar të mërkurën në emisionin “Opinion” tema “Flet kryeprokurorja e Tiranës për dosjet e nxehta”.

E ftuar në studion e gazetarit Bledni Fevzi ka qenë Elisabeta Imeraj.

Në pjesën e dytë kanë qenë të ftuar gazetarët Artan Hoxha dhe Mentor Kikia teksa kanë diskutuar në studio për ngjarjet e aktualitetit por edhe dosjet e nxehta kriminale.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një përmbledhje e 3 ngjarjeve të rëndë kriminale, vrasja e Delon Troqes, zhdukja e shefit të anti-drogës në kufirin shqiptaro-malazez dhe plagosja e Edison Begajt në Kaninë të Vlorës./Opinion.al

Pas