Te Fundit

Opinion/ Erion Veliaj: Autobuzët nga rrethet nuk do hyjnë më në Tiranë 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:28 - 30/11/15 |
b.f

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj, u shpreh në Opinion, se brenda këtij mandati autobusët që vijnë nga rrethet nuk do të kenë mundësinë të hyjnë në kryeqytet. Sipas Veliajt, do të ketë 2 terminale të transportit publik, njëri në Farkë dhe tjetri tek kthesa e Kamzës.

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. ky nuk eshte ne terezi mo plako, per te marre autobuzin per ne Berat qe bileta kushton 300 Lek duhet me shku te terminali ketij me taksi qe te paguash dhe 700 Lek, keta me duket se nuk e ndjejne fukarallekun

  2. Po urbanet e Tiranes I ka pa ky kastraveci ne cgjendeje jane, apo ato cojn kuoten te Lali Eri dhe jane OK

Pas