Emisionet

Opinion/ Edi Rama!


               Publikuar në : 11:45 - 25/10/19 |
el ida

Mbrëmjen e shkuar kryeministri, Edi Rama u përball në “Opinion” me gazetarët Andi Tela, Andi Bejtja, Mustafa Nano dhe Mark Marku për një sërë çështjesh të nxehta të politikës dhe aktualitetit në vend.

Disa nga temat kyçe që u trajtuan ishin moshapja e negociatave dhe të gjithë derivatet politike mes saj, kriza politike në vend, raportet mes mazhorancës dhe politikës, dhe probleme konkrete në vend.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas