Emisionet

Opinion/ Edi Rama për marrëveshjen me opozitën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 05/06/20 |
el ida

Mbrëmjen e 4 qershorit në emisionin “Opinion” ishte në lidhje direkte, kryeministri Edi Rama.

Përballë gazetarit Blendi Fevziu dhe Artan Hoxha dhe Robert Rakipllarit, kreu i qeverisë komentoi reformën zgjedhore, raportin me opozitën jashtëparlamentare, situata pas Covid e të tjerë.

Po ashtu, i ftuar ishte dhe presidenti Hashim Thaci, i cili komentoi qeverinë e re të Avudallah Hotit dhe largimin e Albin Kurtit.

Në historinë e së enjtes, emisioni u fokusua tek situata post Covid, cfarë ndodh me industrinë e makinave në vend dhe si kanë lëvizur cmimet.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas