Emisionet

Opinion/ Edi Rama për hapjen e së hënës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 15/05/20 |
el ida

Mbrëmjen e 14 Majit në studion e programit “Opinion” ishte doktori Pëllumb Pipero, ndërsa në lidhje direkte në Skype, kryeministri Edi Rama, presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, ish-deputeti, Dashamir Shehi, ekspertja e turizmit, Sara Gezdari, drejtor i Bordit të Kompanisë Rais në Katar Antan Metaj, dhe me Almeda Abazin, prezantuese dhe aktore në Turqi.

Kryeministri Rama iu përgjigj disa pyetjeve nga publiku, si dhe foli për cështjet e hapjes dhe pikëpyetjet që lidhen me të.

Në fund të programit, u ritransmetua dokumentari i bërë për 100 vjetorin e Tiranës, kryeqytet.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

 

Pas