Emisionet

“Opinion”/ Edi Rama!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 23/04/21 |
Opi Nion

I ftuar mbrëmjen e së enjtes në studion e “Opinion” ka qenë kryeministri i vendit Edi Rama.

Përballë një paneli gazetarësh Rama ka folur për fushatën zgjedhore, raportet me opozitën  dhe presidentin, pritshmëritë për zgjedhjet e së dielës,  por dhe ngjarjet e fundit të fushatës.

Në studio:

  1. Edi Rama
  2. Bora Muzhaqi
  3. Edona Bilali
  4. Lavdrim Krashi
  5. Boikena (votuese për herë të parë)

Gazetarë:

  1. Mirela Milori
  2. Fatjona Medini
  3. Robert Rakipllari
  4. Artan Hoxha

Në pjesën e dytë të emisionit është transmetuar një histori e showroomit të disa të rinjëve, i cili ofron pajisjet më të reja inovative të disa fushave.

Ndërkohë që në pjesën e treteë është transmetuar profile politik i Sekretarit të Përgjithshë të Partisë Demokratike Gazment Bardhi./Opinion.al

Pas