Emisionet

Opinion/ Destinacione të largëta!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 09/07/20 |
el ida

Mbrëmjen e 8 Korrikut, në programin “Opinion” u diskutua për eksplorimin e destinacioneve të largëta.

Pasioni për udhëtimet, mbresat nga kultura dhe gastronomia, ndryshimet dhe vecantitë e vendeve që gjenden në anën tjetër të botës, avantazhet që sjellin ato, ishin disa nga cështjet e diskutuar nga Ingridi Xhaja, Redona Dedja, Albana Nanaj, Barbara Doda, Lindi Sadeiu, Fation Plaku, Edlira Bano, dhe Iris Luarasi.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas