Emisionet

Opinion/ Debati për turizmin!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:58 - 24/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten (23 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Debati për turizmin!”.

Emisioni “Opinion” është fokusuar te një nga debatet më të rëndësishme që vjen në qendër të vëmendjes me nisjen e sezonit të verës, atë që lidhet me problematikën e turizmit. Çfarë ndodh me turizmin në Shqipëri? Sa të përgatitur jemi për sezonin turistik të këtij viti? Kush janë problematikat më të mëdha që kemi? A ka Shqipëria një startegji afatgjatë për turizmin? Këto janë disa nga pyetjet e trajtuara në emisionin “Opinion”.

Të ftuar në studio me gazetarin Blendi Fevzi:

Plarent Ndreca

Besart Kadia

Bardh Spahia

Agron Shehaj

Mira Pogaçi

Andriola Kambo

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material mbi zhvillimet politike të ditës dhe samitin e BE për Ballkanin Perëndimor që vendosi moshapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas