Emisionet

Opinion/ Dashuria për kafshët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:21 - 17/07/19 |
el ida

Mbrëmjen e 16 korrikut në programin “Opinion” u diskutua mbi dashurinë për kafshët shtëpiake.

Të ftuarit, Albi Nako, Arbër Cepani, Andresa Ambrosi , Martin Llazani, Bledi Strakosha, Dorina Mema dhe Eni Mema diskutuan mbi historitë e tyre personale me kafshët, dhe raportin e përgjegjësinë mbi to.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas