Emisionet

“Opinion”/ Cili është plani i Ilir Metës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:33 - 17/03/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi temën Cili është plani i Ilir Metës! “(16 Mars 2021)

Në studio me gazetarin Blendi Fevziu kanë qenë:

  1. Mark Marku
  2. Luan Rama
  3. Arbjan Mazniku
  4. Edlira Gjoni
  5. Blendi Gonxhe

Në pjesën e tretë është transmetuar një intervistë e ambasadorit të meksikës i cili jeton  në Itali. Ai nuk është rezident në vendin po gjithsesi  mbulon vende si San Marion, Shqipëri dhe Maltë./Opinion.al

Pas