Emisionet

“Opinion”/ Çfarë kërkon Ilir Meta!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 16/04/21 |
Opi Nion

Ka qenë i ftuar të enjten në emisonin “Opinion” Presidenti i Republikës Ilir Meta.

Meta ka folur në studio për raportet që ka me mazhorancën opozitën por dhe partinë që vetë dikur ka qenë kryetar, LSI.

Ndër të tjera është diskutuar edhe nëse po përfshihet apo jo Presidenti në fushatën elektorale.

Ilir Meta në studion e “Opinion” ka qenë përballë gazetarëve:

  1. Marsela Karapanxho
  2. Ervis Iljazi
  3. Lorenc Vangjeli
  4. Fatjona Mejdini

Në pjesën e tretë të emisonit është transmetuar profili i numrit 3 të kandidatëve për deputet nga radhët e Partisë Demokratike në Tiranë, Alfred Rushaj./Opinion.al

Pas