Emisionet

Opinion/ Çfarë fshihet pas akuzave te presidentit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:03 - 27/05/20 |
el ida

Mbrëmjen e 26 Majit u diskutua lidhur me akuzat e Presidentit Ilir Meta, në programin “Opinion”.

Të ftuar në studio ishin Mark Marku dhe Prec Zogaj, ndërsa në lidhje direkte Klajda Gjosha, Baton Haxhiu,dhe Rudina Jasini, të cilët diskutuan lidhur me to, cfarë fshihet pas tyre dhe pse ndërkombëtarët, opozita ose qeveria nuk reaguan mbi to.

Në pjesën e tretë i ftuar ishte mjeku, Pëllumb Pipero, i cili foli mbi situatën e koronavirusit në vend dhe rritjen e raste të reja.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas