Emisionet

“Opinion”/ Çfarë do të ndodhë me të djathtën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:27 - 07/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten në emisionin “Opinion” mbi temën “Çfarë do të ndodhë me të djathtën?”

Të ftuar në studion e gazetari Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Bujar Nishani
  2. Neritan Sejamini
  3. Dashamir Shehi
  4. Baton Haxhiu
  5. Ermal Hasimja
  6. Preç Zogaj

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë.

Teksa, në pjesën e tretë është transmetuar një profil i shkrimtarit Ismail Kadare nga specialistë dhe njohës së tij./Opinion.al

Pas