Emisionet

Opinion – Çfarë do të bëjë Ilir Meta?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:34 - 26/05/20 |
el ida

Mbrëmjen e 25 Majit në programin “Opinion” ishte i ftuar Presidenti, Ilir Meta.

Ai foli për disa nga cështjet më të rëndësishme të aktualitetit, duke nisur nga mesazhet e ambasadores amerikane Yuri Kim, për Teatrin, raportet e tij me mazhorancën dhe opozitën si dhe për platformën e tij për daljen e vendit nga kriza.

Ndërsa në pjesën e tretë, ishte i ftuar, regjisori, Bujar Kapexhiu i cili ka hedhur idenë për rindërtimin e Teatrit sic ishin, si dhe duke ndërtuar një godinë tjetër të re.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas