Emisionet

Opinion/ Çdo të thotë të jesh e bukur!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:00 - 11/07/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Opinion” në drejtimin e Blendi Fevziut u trajtua tema lidhur me konceptin e të bukurës.

Për të diskutuar në studio lidhur me këtë temë kanë qenë të ftuar personazhe të njohur të televizionit shqiptar si aktorja Arjola Demiri, moderatorja Dojna Mema, këngëtarja Evi Reçi, sociologu Rezart Cenaj, moderatorët Bora Zemani dhe Rudi Hizmo, gazetarja Zhaklin Lekatari dhe blogeri Olti Curri./Opinion.al/

Pas