Te Fundit

“Opinion”/ Berisha përballë gazetarëve, skenari im!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 17/12/21 |
Opi Nion

Të enjten në emsionin “Opinion” ka qenë i ftuar ish-kryeministri Sali Berisha. (16 Dhjetor 2021)

Berisha përballë gazetarëve ka folur për situatën në Partinë Demokratike, referendumin  e 18 Dhjetorit,  a është i gatshëm për një parti të re, si dhe për akuzat e Bashës për 21 janarin,  mbështetejen e mëparshme të liderit historik të PD ndaj Bashës, si dhe për marrëdhëniet me SHBA dhe ndërkombëtarët.

Të ftuar në studio sëbashku me Blendi Fevziun kanë qenë gazetarët:

Fatjona Mejdini,

Robert Rakipllari,

Andi Tela,

Mentor Kikia

Në pjesën e tretë të emsionit, në “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material për mënyrën se si teknologjia ka ndryshuar sot mjekësinë./Opinion.al

 

Pas