Emisionet

Opinion/ Basha – Berisha, plas beteja e firmave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:20 - 11/11/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (10 nëntor)  në emisionin “Opinion” mbi temën “Basha – Berisha, dhe betejën e firmave për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të selisë blu”.

Të ftuar në studio për të diskutuar për këtë temë kanë qenë:

  1. Baton Haxhiu
  2. Ervis Iljazaj
  3. Ylli Rakipi,
  4. Artan Hoxha

Ndërsa në lidhje direkte kanë qenë:

  1. Ermal Hasimja
  2. Gazmend Bardhi
  3. Arben Ristani
  4.  Sali Berisha

Në pjesën e tretë është transmetuar një material që përmbledh deklaratat kryesore të konferencës të ish-kryeministrit Berisha.

Për me teper ndiqni emisionin:

Pas