Emisionet

Opinion/ Agroturizmi, trendi më i ri i shqiptarëve!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:54 - 29/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (28 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: Agroturizmi, trendi me i ri i shqiptareve!

Emisioni “Opinion” është fokusuar te agroturizmin, prodhimet bujqësore dhe te ajo ç’ka ofrojnë shumë prej fermave të ngritura në Shqipëri.

Të ftuar në studio me gazetarin Blendi Fevzi:

  1. Shpat Misini
  2. Genc Buca
  3. Flori Uka
  4. Julian Shyqyriu
  5. Olsi Aushi
  6. Petrit Fiska
  7. Muse Nikoci
  8. Mariglen Bicaku

Në pjesën e tretë emisioni “Opinion” ka transmetuar një intervistë të një prej specialisteve të ushqimit të fëmijës Ariana Roka, e cila flet se si kultivohet dashuria për ushqimin e shëndetshëm te fëmijët.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas