Aktualitet

Opinion/ A keni dhënë favore kundra ligjit? Përgjigjet Vangjush Dako


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 25/10/18 |
b.f

I ftuar në studion e ‘Opinion’ kreu i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, ka deklaruar se merr kontakte me çdo qytetarë të Durrësit. Ai deklaroi se ka folur në fushatë elektorale me të gjithë qytetarët. Dako u shpreh se nuk ka dhënë asnjë favor kundra ligjit.

“Jam i bindur që kam folur me qytetarët për vota dhe nuk i kam dëgjuar fare këto përgjime. Unë shkoj takoj njerëz me influencë votash për t’ju marr votën për punën time dhe për projektet e mija”, u shpreh Dako.

Ndiqni deklaraten e plote:

Pas