Emisionet

“Opinion”/ A e shkarkon dot PS-ja, Metën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 05/05/21 |
Opi Nion

Është të martën në emisionin “Opinion” është diskutuar për temën “A e shkarkon dot PS-ja, Metën?”

Së basku me gazetarin Blendi Fevzi, të ftuar në studio për të diskutuar mbi temën kanë qenë:

  1. Lorenc Vangjeli
  2. Klevis Balliu
  3. Plarent Ndreca
  4. Edlira Gjoni
  5. Jordan Daci

Kjo temë është trajtuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Në pjesën e tretë është transmetuar një përmbledhje e stërvitjes së NATOS dhe trupave ushtarak të SHBA, sërvitja më e madhe pas luftës së Dytë Botërore në Shqipëri “Defender21”./Opinion.al

Pas