Emisionet

Opinion/ A do të rezistojë opozita për zyrat e kryebashkiakëve!


               Publikuar në : 17:02 - 05/07/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” me drejtues Blendi Fevziun u diskutua rreth deklaratave të opozitës në lidhje me mos lënien e zyrave të bashkive nga kryetarët e djathtë.

Për këtë temë ishin të ftuar në panel analisti Tomor Alizoti, analisti Armand Shkullaku, deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati, gazetari Mentor Kikia dhe analisti Mustafa Nan. Gjithashtu në lidhje telefonike Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi.

Ndërkohë në pjesën e tretë të emisionit u transmetua një insert lidhur me ngjarjen e fundit në Kavajë, ku për shkak të përplasjes me armë mes dy bandave ka mbetur i vdekur një 50-vjeçar, i cili sapo kishte blerë bukë.

 

Pas