Emisionet

Opinion/ A do të kemi një takim Rama-Basha?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:33 - 15/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 14 majit në programin “Opinion” u diskutua për idenë e një dialogu të mundshëm Rama-Basha, si dhe për reagimin e shtypit ndërkombëtar lidhur me protestat e opozitës dhe me ngërçin politik në vend.

“A do të kemi një takim Rama-Basha?”, ishte pyetja që iu shtrua të ftuarve, Iris Luarasi, Alfred Peza, Artan Hoxha, Tomor Alizoti. dhe Elisa Spiropali, e cila ishte në lidhje të drejtpërdrejtë.

Ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhme:

Pas