Emisionet

Opinion 7 Korrik/ Berisha zbret opozitën në bulevardBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 09/07/22 |
el ida

Mbrëmjen e 7 Korrikut emisioni “Opinion” është ndalur në protestën e organizuar nga opozita. Përveç lidhjeve nga protesta, në studio është diskutuar mbi impaktin e saj në zhvillimet politike të aktualitetit.

Të ftuar gazetarë dhe analistë; Baton Haxhiu, Mira Pogaçi, Artan Hoxha, Preç Zogaj dhe Lorenc Vangjeli. Në një lidhje paralele ka qenë edhe deputeti demokrat Ervin Salianji, i cili gjithashtu ka folur mbi çështjen “Babale”, për të cilën po përballet në gjykatë.

 

Pas