Emisionet

Opinion, 14 dhjetor 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 15/12/22 |
Opi Nion

Në emisionin e datës 14 dhjetor nëpërmjet një dokumentari është trajtuar se si akuzat serbe kanë ndërhyrë në Gjykatën e Hagës duke akuzuar zyrtarët e lartë të UÇK. Pjesa e parë e emisionit mban temën “Historia sekrete e ndikimit serb në Hagë”.

Për emisionin “Opinion” u transmetua dhe një intervistë e kryetarit të PD, Sali Berisha lidhur me mënyrën se si ai i sheh akuzat ndaj drejtuesve të UÇK dhe luftën që ata kanë bërë për të mbrojtur vendin e tyre.

Pas