Emisionet

Opinion 11 tetor 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:12 - 12/10/22 |
Opi Nion

Emisioni së martës (11 tetor 2022) ishte i ndarë në dy pjesë, të cilat nuk kishin lidhje me njëra-tjetrën.

Cila është historia e arit shqiptar? Cila është historia reale?  Sa flori mori mbreti Zog? Sa ar morën britanikët?  Në cilat rrethana u gjet ky flori? Sa flori kishte Shqipëria?  Si përfundoi në Gjermani dhe më pas në Londër?

Këto ishin disa nga pyetjet të cilave iu dha përgjigje në emisionin “Opinion”.

I ftuar në studio për temën:

  1. Artan Lame

Në pjesën e dytë dhe të tretë u transmetua historia e një të pastrehu që u bë milardier.

I ftuar në studio:

  1. John Paul De Joria

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Pas