Aktualitet

Operacioni me Guardia di Finanza/ Kush janë shqiptarët dhe ukrainasit e arrestuarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:54 - 08/08/22 |
Opi Nion

992 kg lëndë narkotike marijuanë u sekuestruan nga Policia e Vlorës gjatë operacionit policor të koduar “The Eye”  në bashkëpunim me Guarda di Finanza.

Mësohet se nga policia e Vlorës u arrestuan Arbër Saraseli, Saverjo Imeraj dhe Qemal Pekmezi, si dhe u shpall në kërkim shtetasi Gregor Likaj.

Nga Guardia di Finanza janë arrestuar shtetasit ukrainas Bychkovi Serhii dhe Senkevych Serhii.

Pas