Kronikë

Operacion antidrogë në Korçë, dhjetëra të arrestuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 20/04/22 |
Opi Nion

Një operacion antidrogë është finalizuar këtë të mërkurë në Korçë.  Bëhet me dije se janë vënë në pranga më tepër se 20 persona.

Po ashtu është sekuestruar edhe një sasi lënde narkotike.

Operacioni është zhvilluar në të gjithë qarkun e Korçës, kryesisht në Korçë por ka të arrestuar edhe nga Maliqi dhe Devolli.

Pas