InstaBIZ

Olta Gixhari shtatzënë, publikon foton me partnerin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:55 - 15/05/20 |
Opi Nion

Aktorja simpatike Olta Gixhari kishte pranuar prej disa kohësh një raport serioz në jetën e saj, ndonëse pa e zbuluar cili ishte partneri.

Ndërsa ka kaluar një pjesë të izolimit në Spanjë, ajo ndan sot në rrjetet sociale lajmin se është në pritje të një fëmije dhe publikon një foto me partnerin. Sidoqoftë edhe këtë radhë aktorja nuk e ka zbuluar imazhin e tij, ndërsa publikon një foto ku të qëndrojnë përqafuar buzë detit, pranë në tavolinë sërfi. “Mami dhe babi”, shkruan Olta duke ndarë me ndjekësit lajmin për pritjen e ëmbël. /Opinion.al

Pas