InstaBIZ

Olta Gixhari kujton verën seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 13/10/15 |
root

Me daljen e diellit duket se edhe aktorja, Olta Gixhari është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një foto me bikini. Me siguri që kjo foto është shkrepur në rivierën e bukur të jugut, ku Olta duket shumë seksi. Format e saj trupore s’kanë nevojë për shumë koment.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas