InstaBIZ

Olta apo Gerta Gixhari, ku është fokusi?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:23 - 12/11/15 |
b.f

Olta dhe Gerta, dy motra që shpesh kanë qenë në qender të vemendjes. Kohet e fundit kanë postuar akoma më shumë foto në instagram me njëra tjetrën. Olta vazhdon të jete vetëm dhe e paangazhuar në një lidhje serioze.
Ajo keto kohe është duke punuar mbi nje projekt në teatër. Por ka zëra se ajo eshte në kërkim të një angazhimi profesional të qëndrueshëm i cili ende nuk po vjen për të.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas