InstaBIZ

Ogerta Manastirliu publikon foton me bashkëshortin dhe vajzat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:07 - 03/01/21 |
Opi Nion

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Instagram një foto me bashkëshortin dhe vajzat. “Shtëpia është aty ndodhet zemra”, ka shkruar Manastirliu në shënimin që shoqëron foton. Në fakt kjo është ndër të paktat herë ku ministrja publikon foto familjare, pasi përgjithësisht ka qenë e rezervuar në këtë aspekt.

Pak ditë më parë gjatë një interviste në emisionin “Opinion”, ajo u shpreh se kanë qenë pikërisht vajzat që e kanë ndjerë më tepër mungesën e saj gjatë kësaj periudhe të ngarkuar për shkak të Covid./Opinion.al

Pas