Kryesore

Off records/Shikoni çfarë ndodhi sonte pas kamerave në emisionin ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:30 - 09/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të marte në emisionin ‘Opinion’ po flitet për përgjimin e publikuar pak kohë më parë nga PD, sipas të cilit implikohej vëllai i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Pas kamerat në ‘Opinion’ edhe sonte kanë regjistuar disa moment tepër interesante.

Nga dhoma e grimit e deri në studio, shihen të ftuarit dhe drejtuesi i ‘Opinion’ Blendi Fevziu teksa përgatiten për të hyrë live në emision.

Ndiqni në videot më poshtë çfarë ndodhi sonte pas kamerave në ‘Opinion’./G.Z-opinion.al

Pas