Aktualitet

Off-record, sherri Hoxha-Hakorja për videon seksi të Priftit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:45 - 02/12/15 |
b.f

TIRANË- Dy gazetarët Artan Hoxha dhe Fatos Hakorja e kanë vazhduar debatin mbi videon e Dritan Priftit edhe jashtë emisionit, në kohën kur jepeshin reklamat.  Ata kanë patur një debat të fortë gjatë emisionit me temë “Korrupsion, seks dhe përgjim” të cilin e kanë vazhduar edhe gjatë kohës që nuk ishin në transmetim.

Artan Hoxha gjatë emisionit ‘Opinion’ të datës 30 shtator thoshte se videoja e seksit të Dritan Priftit është e para 5 viteve dhe LSI ia publikon tani për shantazh. Sipas Hoxhës, Dritan Prifti përgjohej në jetën e tij private nga eksponentë të LSI në kohën kur ishte ministër. Ndërsa Hakorja deklaronte se “kjo video është gjetur në laptopin e Priftit e rikuperuar nga amerikanët”.

Shihni videon për të dëgjuar çfarë thanë ata “off-record”

emisioni i plote “korrupsion, seks pergjim”

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. I keni prere ca replikat se nuk ishin tamam keshtu… jepeni te plote te pacensuruar, jo te beni politike me ato qe u thane aty.

Pas