-Jetë dhe Stil

Objektet që iu zbukurojnë jetën janë këto


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 24/10/15 |
root

Është e çuditshme se si disa objekte mund të ndryshojnë humorin dhe jetën tonë. Më poshte po listojmë disa prej tyre:

Një abazhur në formën e një kubi shumëngjyrësh

A nightlight that's also a Rubik's Cube.

Një çarçaf ku mund të pikturosh dhe zhgarravisësh çfarë të duash

A duvet cover you can doodle on.

Apo një jastëk që mund ta përdorësh si bllok shënimesh

And a pillow you can use as a notepad.

Një aparat qershish që ndan veçmas bërthamat e këtij fruti të shijshëm

A cheery gadget that will de-pit your cherries with a chomp.

Një stilolaps që të jep mundësinë të shkruash në 3D

A pen that lets you doodle in 3D.

Një mikrofon sfungjer në dush

A sponge microphone for shower serenades.

Një majmun që thanë manikyrin në nga thonjtë tuaj

A monkey who'll dry off your nails for you.

Një top antistress që duket si ëmbëlsirë

Një makinë profesionale që bën flluska

26 Totally Awesome Products That Will Make Your Life More Fun

 

Vezë e skuqur me fytyrën e një maceje

An egg mold for cat lovers.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas