Te Fundit

Nxehen keq Zogaj e Stefani në Opinion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 16/10/15 |
b.f

TIRANË- Analistët, Andrea Stefani dhe Preç Zogaj e kanë degjeneruar debatin për aferën e CEZ duke kaluar në sharje e fyerje personale gjatë emisionit “Opinion”, mbëmjen e së enjtes. Sapo Preç Zogaj i ka përmedur “pasqyrat” Andrea Stefani ka shpërthyer duke i thënë Zogat, spiun. “Ti ke qënë spiun dhe nuk je analist. Ti nuk ke lidhje me analistët”, iu hakërrye Stefani, Zogajt. Ky i fundit i nxehur tej mase i tha Stefanit se ka një vendim gjykatë, se akuzat se ai ka qenë pjesë e sigurimit të shtetit kanë qenë vetëm shpifje. “Kam një vendim gjykatë këtu, që e kam marrë me vete dhe nëse vazhdon të flasësh më do ta ngul mu në lule të ballit, more vesh!”, iu kthye Zogaj- Stefanit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas